Start Polecane Southampton walczy z antyspołecznymi zachowaniami na stadionie St Mary’s

Southampton walczy z antyspołecznymi zachowaniami na stadionie St Mary’s

772

Saints podjęło nowe kroki, w tym większy nacisk na doniesienia fanów z meczów, aby zająć się antyspołecznymi zachowaniami na St Mary’s.

Na stadionie zamknięto już jeden blok z powodu „problemów z kibicami” na początku kampanii, ponieważ Premier League rozprawia się z niedopuszczalnymi zachowaniami.

Niedawne oświadczenie klubu brzmi: „Uważamy, że najlepszym sposobem na radzenie sobie z zachowaniami antyspołecznymi jest wspólna praca. Zachęcamy fanów do zgłaszania nam problemów, rozmawiając ze stewardem lub wysyłając SMS-a SFCReport na numer 60060.

Podczas meczu Leicester City w tym miesiącu Saints zidentyfikowali trzech mężczyzn w wieku od 17 do 18 lat, którzy rzucali przedmiotami pirotechnicznymi z trybuny domowej Northam w stronę gości. Wszyscy będą teraz mieli trzyletni zakaz wstępu na stadion.

Saints udostępnili dane, obecnie zaktualizowane do 14 marca, z raportów sporządzonych przez kibiców w St Mary’s dla stewardów lub online.

Dane z raportów pokazują 20 incydentów związanych z pirotechniką, o których kibice powiadomili klub, siedem przypadków palenia/vapingu w miejscach zabronionych i dziewięć przypadków picia alkoholu w pobliżu boiska.