Start Southampton Rodzina przerażona po kradzieży motocykla BMW i roweru górskiego Cube

Rodzina przerażona po kradzieży motocykla BMW i roweru górskiego Cube

858

Rodzina żyje w strachu po tym, jak złodzieje wtargnęli do jej garażu, co kosztowało ją ponad 12 000 funtów w postaci skradzionych rzeczy i wyrządzonych szkód.

W czwartek 28 marca trzech ubranych na czarno mężczyzn ukradło motocykl BMW o wartości 10 000 funtów oraz rower górski Cube o wartości 1600 funtów z domu Kelly Broad w Rimington Gardens w Romsey.

Złodzieje rozbili także szybę w rodzinnym samochodzie Ford Mondeo, aby uzyskać dostęp do zamka w drzwiach garażu i wyłamać go. Pojazd nie został skradziony ale spowodowane szkody zostały oszacowane na kwotę 900 funtów.

Bezczelni złodzieje w trakcie dokonywania włamania uszkodziki także kamerę CCTV.

Poszkodowana 38-latka powiedziała, że ​​jej dwaj synowie w wieku sześciu i 13 lat nie czują się bezpiecznie we własnym domu i boją się, że ktoś wróci, by terroryzować rodzinę.

Apelują teraz do każdego, kto może mieć informacje lub widział coś w pobliżu Rimmington Gardens lub Warren Gardens, aby skontaktował się z policją.

Jeśli ktoś zobaczy motocykl lub rower górski, oferowany na sprzedaż lub widział w okolicy coś podejrzanego, prosimy o telefon pod numer 101, podając numer 44240131517.