Polacy w Portsmouth??..

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rOdOwity
Gość
Posty: 20
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: ŁÓDŹ/Lowestoft, wkrótce ??..

śr sie 12, 2009 3:17 pm

Witam wszystkich Sotonian z PL!!
Jestem tu (na forum) nowy - od 2005 w UK (cholerny Suffolk). Zamierzamy z żoną i córką wiosną'10 (oby wcześniej) zameldować się w Portsmouth, w związku z tym od około 3 tygodni szukam AKTYWNEGO forum ludzi z tego miasta, ale.. Kurde - sami już chyba wiecie, co - GDZIE SIĘ PODZIALI WSZYSCY?? Wszystkie fora z Portsmouth jakie znalazłem albo już są martwe, albo nigdy tak naprawdę nie ożyły.. :(
Tu z kolei pod hasłem "Portsmouth" niewiele się dzieje, ale to zrozumiałe - przecież to Soton - hehe..
Macie może jakieś namiary na żyjące forum P'smouth?? Będę dźwięczny - a jak nie, to w końcu może tutaj Rodacy z P' zaczną się produkować??..
Tak, czy owak - pozdrawiam serdecznie
PS. Jeżeli nie jest "w dobrym guście" mówienie o P'smouth w Soton - to sorki, alem nieobyty w te klocki.. :D
Więcej grzechów nie pamiętam - ale niektórych nie żałuję..
Do następnego!!
Ostatnio zmieniony śr sie 12, 2009 6:57 pm przez rOdOwity, łącznie zmieniany 2 razy.
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

śr sie 12, 2009 3:25 pm

Mam 'osobista kuzynke' w Portsmouth i z tego co wiem faktycznie brak jakiejs wirtualnej platformy (tudziez rzeczywistej) dla Polakow stamtad...

Ale za to miasto jest po prostu super (przynajmniej z mojego punktu widzenia) i gdybym miala wybor nie zastanawialabym sie ani chwili. To w ramach rekompensaty za brak forow...

Powodzenia w poszukiwaniach
Awatar użytkownika
rOdOwity
Gość
Posty: 20
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: ŁÓDŹ/Lowestoft, wkrótce ??..

śr sie 12, 2009 4:23 pm

Celtka pisze:..Ale za to miasto jest po prostu super (przynajmniej z mojego punktu widzenia) i gdybym miala wybor nie zastanawialabym sie ani chwili. To w ramach rekompensaty za brak forow...

Powodzenia w poszukiwaniach
No właśnie - byliśmy tam (19/25.7)przez chwilę, i..
Już wcześniej nosiliśmy się z zamiarem przenosin gdziekolwiek, byle dalej od Suffolk - po tym urlopie zdecydowaliśmy - PORTSMOUTH i wszystko jasne!!.. (Nawet był do wzięcia 2bed apartament w No1 Tower, ale za GBP950/mc.. :) )
Ludziska z P' - odezwijcie się :D
PS. Dzięki za odp i życzenia - pzdr
Wujek Kazek

śr sie 12, 2009 6:44 pm

Zdaje się, że na tym Forumie też była jedna Potsmouthczanka :lol: to by Ci mogła zdać relacje co się tam aktualnie dzieje. Hop! Hop! Fullofroses, gdzie jesteś?
Awatar użytkownika
rOdOwity
Gość
Posty: 20
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: ŁÓDŹ/Lowestoft, wkrótce ??..

śr sie 12, 2009 7:00 pm

Wujek Kazek pisze:Zdaje się, że na tym Forumie też była jedna Potsmouthczanka :lol: to by Ci mogła zdać relacje co się tam aktualnie dzieje. Hop! Hop! Fullofroses, gdzie jesteś?
No właśnie - gdzie?? :D

PS. Łodzianin (w duszy) pozdrawia Stołecznego.. :)
Wujek Kazek

śr sie 12, 2009 7:14 pm

Taki ze mnie stołeczny, jak i z Ciebie. W Wawie bawiłem czasowo, a tekst obok awatarka to tylko cytat z pieśni gminnej :lol:
Oryginalnie do Łodzi mi bliżej i nawet admnistracyjnie podlegałem, bom z Kutna :D
Awatar użytkownika
rOdOwity
Gość
Posty: 20
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: ŁÓDŹ/Lowestoft, wkrótce ??..

śr sie 12, 2009 7:28 pm

Wujek Kazek pisze:Taki ze mnie stołeczny, jak i z Ciebie. W Wawie bawiłem czasowo, a tekst obok awatarka to tylko cytat z pieśni gminnej :lol:
Oryginalnie do Łodzi mi bliżej i nawet admnistracyjnie podlegałem, bom z Kutna :D
hehe - to niezłe
A co do Kutna - małżowinka moja z centrum Kutna :) pochodzi - z racji forum ulicy nie wymienię, ale:
- kilka bloków obok kościoła
- po drugiej stronie ulicy szkoła
- między blokami a kościołem kilka sklepów, poczta (przynajmniej w 2005)
- 15 min do dworca
- 10 minut do stadionu MKS
kojarzysz??.. :D
pzdr
Wujek Kazek

śr sie 12, 2009 7:39 pm

Jak mam nie kojarzyć, jak ja właśnie do tej szkoły obok poczty jako młode szczenię posyłany byłem :D A co do "odległości czasowych" w Kutnie, to tam wszędzie jest 15 minut na piechotę :D
Miło się natknąć w szerokim świecie na kogoś z rodzinnych okolic!
Awatar użytkownika
blue
Gość
Posty: 17
Rejestracja: czw lis 29, 2007 9:53 pm
Lokalizacja: Portsmouth

ndz wrz 06, 2009 12:28 am

Hej
Ja jestem z Portsmouth. Mieszkam tu ponad 2 lata. Jak masz jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

ps. I potwierdzam. Było forum Portsmouth ale niestety zdechło. ;)
pozdr.
Awatar użytkownika
rOdOwity
Gość
Posty: 20
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: ŁÓDŹ/Lowestoft, wkrótce ??..

ndz wrz 06, 2009 6:03 am

Witaj :D
Oj tak - pytań mam sporo, ale póki co nie są one zbyt aktualne - przeprowadzimy się późną wiosną (ja zamierzam podjąć pierwszy krok we podyngusowy wtorek..)
Już określiliśmy miejsce - PORTSMOUTH (no, chyba, że coś się wydarzy :) ) - to tak a propos innego mojego wątku:
http://www.sotland.pl/forum/viewtopic.php?t=2310
Wiesz, jak jest - nie będę pytał np. o polski sklep, bo zanim przyjedziemy, to wiadomo - ulicy może nie być, a co dopiero sklepu :D ..
Będziemy w Portsmouth 16/09 (dzień otwarty na uniwerku), to znów będzie okazja pooglądać miasto ze Spinnakera :D

Dzięki za odzew - żeby nie śmiecić na forum, wyślę Ci PW.
pzdr
Judy
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 11, 2013 11:54 am

pn lis 11, 2013 12:00 pm

Witam! Widzę, że piszecie coś na temat P'mouth. Potrzebuję się tam przeprowadzić najszybciej jak to możliwe... Jestem w Anglii bardzo krótko i nie wiem za bardzo jak się za to zabrać a mam pracę w Havant. Czy ktoś może mieszka tam, miałby pokój do wynajęcia, lub zna kogoś kto mógłby mi pomóc? Będę wdzięczna za każde informacje. Judytamsk@gmail.com.

Judyta
ODPOWIEDZ