Rozmagnetyzwac Monitor

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn paź 04, 2010 10:10 am

Natenczas pisze:Hej. Sprobuj rozmagnesowac monitor lutownica. Jesli nie masz to napisz na priva to sie spotkamy i Ci to zrobie za free, bo ja skolei wierze w "pomoz mi a ja pomoge Tobie".
Jesli lutownica nie zadziala, to skontaktuje Cie z moim znajomym, ktory cos poradzi.
Pozdrawiam.
w ludzi nalezy wierzyc hehehe :twisted:
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

pn paź 04, 2010 12:09 pm

Bardzo Cie polubilem na forum Bluebell ale masz ode mnie pstryczka w nos za ten pesymizm. Hej :)
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn paź 04, 2010 6:26 pm

Natenczas pisze:Bardzo Cie polubilem na forum Bluebell ale masz ode mnie pstryczka w nos za ten pesymizm. Hej :)
realizm? :D
nos to moj czuly punkt :) lapki :D precz od Bluebellowego noska
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
White
Gość
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 02, 2010 3:56 pm
Lokalizacja: Southampton

pn paź 04, 2010 6:38 pm

Natenczas pisze:Hej. Sprobuj rozmagnesowac monitor lutownica. Jesli nie masz to napisz na priva to sie spotkamy i Ci to zrobie za free, bo ja skolei wierze w "pomoz mi a ja pomoge Tobie".
Jesli lutownica nie zadziala, to skontaktuje Cie z moim znajomym, ktory cos poradzi.
Pozdrawiam.
Nom napisałem pw :) dobrze by było z nim zrobić ;) bo efekt dwóch monitorów przy jednym kompie jest piękny ;p
Awatar użytkownika
Arek
Gość
Posty: 7
Rejestracja: pt paź 15, 2010 4:33 pm

pt lis 19, 2010 9:40 am

Witka,ludzie pomozcie z tym monitorem bo cos mi sie wydaje ze moj tez lapie zawiechy co chwile,nie mam kotow,psow ani zadnych innych stworow...co mam robic z ta lutownica jezeli moge zapytac...thx
White
Gość
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 02, 2010 3:56 pm
Lokalizacja: Southampton

pt lis 19, 2010 10:21 am

Sprawdź czy nie masz opcji degaus w monitorze bo nowsze monitory już to maja , a jeśli nie to weź kawałek miedzianego drutu , podepnij pod lutownice transformerowa i pomachaj trochę przed monitorem , jeśli nie pomoże to jakaś profesjonalna pomoc , jeśli takowa znajdziesz to chętnie tez bym z niej skorzystał ;) pozdery
ODPOWIEDZ