Start Coronavirus Zwiększona liczba połączeń kolejowych między Southampton a Londynem

Zwiększona liczba połączeń kolejowych między Southampton a Londynem

464
0

South Western Railway ogłosiła zmiany w swoim rozkładzie jazdy, zwiększając liczbę połączeń z Southampton do Londynu.

Nowe zmiany, które wejdą w życie 7 września oznaczają, że będą dostępne dodatkowe usługi poza szczytem między Londynem a Southampton, a także zwiększone usługi na innych trasach na południu. W weekendy usługi powrócą do prawie normalnego rozkładu jazdy.

SWR twierdzi, że te zmiany zwiększą pojemność o około 20%, pomagając klientom zachować dystans społeczny podczas podróży.

Mike Houghton, dyrektor operacyjny w South Western Railway, powiedział: „Ciężko pracowaliśmy, aby nasz region powrócił do normy i nadal to robimy. Ta zmiana harmonogramu zwiększy możliwości i pomoże zachować dystans społeczny w miarę ponownego otwierania szkół i powrotu do pracy większej liczby osób.”

„Niezależnie od tego, czy wracasz do pracy, posyłasz dzieci do szkoły czy spędzasz dzień z rodziną, pamiętaj o przestrzeganiu najnowszych wskazówek dotyczących podróży”.

SWR ściśle współpracuje ze szkołami, przed ich powrotem we wrześniu, z dodatkowym personelem na ruchliwych stacjach, aby zapewnić uczniom przestrzeganie wytycznych i bezpieczne podróżowanie.

PoprzedniCunard przedłuża przerwę w rejsach do 2021 roku
NastępnyMieszkańcy Southampton wzywani do oddawania krwi