Start Wiadomości Zwiększenie finansowania NHS o 30 milionów funtów, aby przyspieszyć testy

Zwiększenie finansowania NHS o 30 milionów funtów, aby przyspieszyć testy

244
0

NHS wydaje prawie 30 milionów funtów na przyspieszenie skanów i testów w celu szybszego diagnozowania stanów zagrażających życiu w całym Hampshire.

Plany trzech nowych i rozbudowanych środowiskowych centrów diagnostycznych (CDC) ułatwią pacjentom dostęp do usług.

Ośrodki w Andover, Lymington i Milton zapewniłyby dodatkowe 255 00 wizyt rocznie. Usługi w różnych lokalizacjach byłyby dostępne za pośrednictwem gabinetów lekarskich.

Trzy nowe ośrodki w Hampshire:

  • Andover CDC, które zostanie otwarte na początku 2023 r. Prowadzony przez Hampshire Hospitals NHS Foundation Trust skaner MRI zostanie dodany do istniejącego skanera CT, zostanie opracowane centrum ultrasonograficzne i zwiększona zostanie wydajność rentgenowska.
  • Kampus zdrowia społeczności St Mary’s w Milton, Portsmouth. Prowadzony przez Portsmouth Hospitals University NHS Trust, oferowałby mammografię, badania krwi, ultradźwięki i monitorowanie serca.
  • Szpital Lymington New Forest, świadczony wspólnie przez trzy fundusze NHS (University Hospital Southampton NHS Foundation Trust, Solent NHS Trust i Southern Health NHS Foundation Trust). W Royal South Hants Hospital będzie również standardowy ośrodek CDC oraz dwa mniejsze ośrodki w Hythe Hospital i Romsey Community Hospital.
Poprzedni1600 miejsc pracy zagrożonych. Sprzedawca odzieży na krawędzi upadku
NastępnyPłace w UK rosną najszybciej od 2000 r., jednak wolniej niż inflacja