Start Polecane Zorganizowany przez nastolatka wyścig traktorów zebrał tysiące funtów na hospicjum

Zorganizowany przez nastolatka wyścig traktorów zebrał tysiące funtów na hospicjum

408
0

Wyścig ciągników zorganizowany przez 14-letniego ucznia zebrał tysiące funtów dla hospicjum w Hampshire.

Ponad 40 entuzjastów z całego New Forest wzięło udział w 15-milowym wydarzeniu, które rozpoczęło się i zakończyło w East Boldre. Mieszkający w wiosce, Rowan Cranton zorganizował dwugodzinny rajd z pomocą swojego ojca Tima.

Matka Rowana, Louise Cranton, powiedziała: „Mój syn zorganizował małe wydarzenie w zeszłym roku, które zebrało około 200 funtów i postanowił zrobić kolejne w celu podwojenia kwoty.”

„W rzeczywistości zebrał ponad 2000 funtów i mówi, że nie mógłby tego zrobić bez całej pomocy i wsparcia, jakie otrzymał od swoich przyjaciół”.

Dochód zostanie przekazany do hospicjum Oakhaven w Lymington. Kilka lat temu Rowan wziął udział w projekcie Acorn, którego celem było nawiązanie więzi między Oakhaven a okolicznymi szkołami.

Większość traktorów biorących udział w wydarzeniu należała do ludzi mieszkających w New Forest. Po zebraniu się na polu w East Boldre wyruszyli na wycieczkę po okolicy, odwiedzając South Baddesley, Lymington, Pennington, Pilley i Hatchet Pond. Po powrocie do East Boldre kierowcy zjedli lunch w Turfcutters Arms.

PoprzedniSzczepionka przeciw Covid będzie obowiązkowa dla personelu domów opieki w Anglii
NastępnyRekordowy wzrost zatrudnienia w Wielkiej Brytanii