Start Polecane Zoo Marwell skorzysta z 600 funtów zebranych przez dzieci w przedszkolu

Zoo Marwell skorzysta z 600 funtów zebranych przez dzieci w przedszkolu

424
0

Dzieci i personel Kingsmead Day Nursery wzięli udział w zbiórce funduszy na Safari Summer Week w zeszłym tygodniu i zebrali 600 funtów dla organizacji charytatywnej Marwell Wildlife.

Przedszkole stworzyło Letni Tydzień Safari, aby wesprzeć personel i zwierzęta w Marwell Zoo po skutkach pandemii Covid-19. W ciągu tygodnia dzieci przebrane za swoje ulubione zwierzęta na paradzie zwierząt i pikniku, wzięły udział w hucznej wyprzedaży ciast i rywalizowały podczas Dnia Sportów Safari, gdzie dołączył do nich wyjątkowy gość. Lemur Lenny z Marwell Zoo złożył dzieciom wizytę, aby wręczyć im medale w podziękowaniu za ich ciężką pracę w zbieraniu funduszy.

Lisa Reynolds, Head of Supporter Development w Marwell Wildlife, powiedziała: „Dzieci i personel Kingsmead Day Nursery wykonali fantastyczny wysiłek podczas letniego tygodnia Safari i jesteśmy bardzo wdzięczni za zebrane fundusze. To było cudowne doświadczenie podczas kibicowania im w dniu sportu i mam nadzieję, że wszyscy są z siebie bardzo dumni!”

Marwell Wildilfe stoi przed najtrudniejszym okresem w swojej prawie 50-letniej historii. Bardziej niż kiedykolwiek potrzebują wsparcia, aby pomóc w opiece nad zwierzętami i zapewnić przyszłym pokoleniom radość z przyjścia do charytatywnego zoo, w którym żyją setki zwierząt, w tym żyrafy, tygrysy i pingwiny.

PoprzedniHistoryczny kościół w Southampton zyska nowe życie jako świątynia
NastępnyNastolatek „wielokrotnie dźgnięty” nożem na dworcu kolejowym w Southampton