Start Wiadomości Zniżki na benzynę dla lojalnych klientów sieci supermarketów

Zniżki na benzynę dla lojalnych klientów sieci supermarketów

1011
0

Osoby, które wydadzą więcej niż 30 funtów na zakupy w Sainsbury’s dostaną specjalny kupon rabatowy upoważniający do zniżki na benzynę. Na 298 stacjach ustawionych przy sklepach firmy będzie można zapłacić za każdy litr o 10 pensów mniej.

Oznacza to, że tankując przeciętny rodzinny samochód „do pełna” zapłacimy na stacji aż o 12,44 funta mniej niż przed rokiem. Cena za litr benzyny z aktywnym kuponem spadnie poniżej 1 funta. Należy jednak pamiętać, że tanie tankowanie nie wynika z wrodzonej dobroci sieci supermarketów tylko jest obniżką do ceny bardziej rynkowej. Po tym jak cena ropy na światowych rynkach spadła o ponad połowę, spadek cen benzyny był znacznie mniej odczuwalny.

Promocja, która trwa od czwartku 26 lutego do środy 4 marca jest dostępna dla wszystkich klientów, niezależnie od tego czy zakupy zostały zrobione w największych sklepach spółki, mniejszych dyskontach, czy przez internet.

Obniżki i próba przyciągnięcia klientów do sklepu jest kolejną odsłoną wojny pomiędzy największymi sieciami działającymi na terenie Wielkiej Brytanii. Po tym jak w zeszłym roku znacznie wzrosła popularność dyskontów niemieckich sieci Lidl i Aldi, Sainsbury zdecydowało się obniżyć ceny podstawowych produktów, co kosztowało ich 150 milionów funtów.

ŹRÓDŁOpolishexpress.co.uk
PoprzedniRozmawiają przez telefon i prowadzą. Nieodpowiedzialnych kierowców jest coraz więcej
NastępnyKontrowersyjny dokument Immigration Street przegrywa z wiadomościami.