Start Polecane Zniesiono opłaty za bagaż podręczny w Wizz Air

Zniesiono opłaty za bagaż podręczny w Wizz Air

735
0

Od 29 października 2017 roku pasażerowie nie będą ponosić dodatkowych opłat za wniesienie na pokład dużego bagażu podręcznego na wszystkich lotach Wizz Air.

Pasażerowie będą uprawnieni do wniesienia na pokład jednego bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55x40x23cm. Ten rodzaj bagażu będzie zawarty w cenie biletu. Stanowi to wzrost o 50 proc. wielkości w porównaniu do dotychczasowych regulacji dotyczących bezpłatnego bagażu.

Klienci podróżujący 29 października 2017 roku i później, którzy dokonali już opłaty za bagaż podręczny poprzez bezpośrednie kanały sprzedaży Wizz Air, otrzymają zwrot pieniędzy w wysokości 120 proc. poniesionej opłaty na konto WIZZ.

Ponadto linia ogłasza również wprowadzenie nowej usługi na pasażerów: WIZZ Priority, która jest dostępna na wszystkich lotach od dzisiaj i zawiera: pierwszeństwo wejścia na pokład, możliwość wniesienia na pokład dodatkowego małego bagażu (o maksymalnych wymiarach 40x30x18cm). Od 29 października, gwarancja umieszczenia bagażu podręcznego w kabinie samolotu (również dostępna dla pasażerów korzystających z usług: WIZZ Go, WIZZ Plus i WIZZ Privilege Pass).