Start Coronavirus Zmiany, które Tesco wprowadza dla kupujących w tym tygodniu

Zmiany, które Tesco wprowadza dla kupujących w tym tygodniu

11524
0

Sieć Tesco ogłosiła, że wprowadza pewne zmiany w sklepach w tym tygodniu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Niektóre zmiany mogły już zostać wprowadzone w niektórych oddziałach, ale będą one standardowe we wszystkich sklepach, poinformował prezes Dave Lewis w e-mailu do klientów. Zmiany obejmują usunięcie ograniczeń dotyczących produktów, a także zwiększenie ochrony personelu kasy.

Ze względu na to, że poziom zapasów zaczyna wracać do normy, Tesco usuwa limity zakupów większości swoich produktów. Ograniczenia będą obowiązywać tylko w przypadku niezbędnych artykułów, takich jak papier toaletowy, makaron i środki dezynfekujące do rąk.

Sieć wprowadza w swoich sklepach jednokierunkowe przejścia w alejkach i system „jeden wychodzi, jeden wchodzi”. Sklep wydłuża również godziny otwarcia swoich oddziałów, aby zminimalizować potencjalne kolejki. Tesco radzi klientom, aby pytali lokalne sklepy o najcichszy czas na wizytę, aby uniknąć kolejek. Sprzedawca zainstalował także ekrany ochronne z przodu i z tyłu każdej kasy, aby wszystkie kasy mogły być otwarte.

Limit płatności zbliżeniowych zwiększy się z 30 GBP do 45 GBP w każdym sklepie. Tesco zaczyna stopniowo aktualizować swoje kasy. Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnej aplikacji Tesco Paya także Tesco Bank.Aplikacja ma wbudowane zabezpieczenia na poziomie banku i pozwala płacić za zakupy o wartości do 250 £ jednym skanowaniem zbliżeniowym bezpośrednio z telefonu.

PoprzedniProjekt rozwoju centrum miasta Southampton może nie dojść do skutku
NastępnyCo piąta śmierć w Wielkiej Brytanii spowodowana przez koronawirus