Start Polecane Zmarła najmłodsza radna w Wielkiej Brytanii

Zmarła najmłodsza radna w Wielkiej Brytanii

678
0

Dzisiaj znaleziono ciało Clarissy Slade, 21-letniej radnej w Wielkiej Brytanii. Martwa leżała w akademiku Uniwersytetu Winchester. Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana. 

Ciało najmłodszej radnej w UK znalazł nad ranem w akademiku jej współlokator. Przyczyny śmierci nie są jeszcze znane. Śledczy badają sprawę.

– Wciąż jesteśmy pogrążeni w niejasnościach co do okoliczności śmierci i czekamy na koronera. Miała przed sobą świetlaną przyszłość, interesowała się polityką. Była najmłodszą radną w kraju, kiedy została wybrana. Była bardzo aktywna w Partii Konserwatywnej – powiedział Colin Slade, ojciec zmarłej.

Clarissa Slade radną została w wieku 18 lat. Trafiła do Rady Okręgu Mid Devon i Rady Miejskiej Tiverton. Była studentką trzeciego roku na Uniwesrsytecie Winchester. Mocno angażowała się w życie polityczne. Często na swoich kanałach social media umieszczała zdjęcia z politykami, m.in. premier Theresą May oraz Johnem Borisem.

Sprawę badają lekarze oraz śledczy. Policja tę śmierć traktuje jako niewyjaśnioną. Dopiero sekcja zwłok da odpowiedź na nurtujące pytanie, co było przyczyną śmierci 21-latki.