Start Polecane Zbiórka zabawek dla dzieci powraca do Southampton

Zbiórka zabawek dla dzieci powraca do Southampton

308
0

Mieszkańcy Southampton są zapraszani do przekazywania zabawek, ponieważ Rada Miejska Southampton ogłasza coroczną zbiórkę zabawek na Boże Narodzenie.

Już 33 rok z rzędu firmy, organizacje charytatywne, organizacje społeczne i członkowie społeczności mogą przekazywać zabawki, aby pomóc rozświetlić Boże Narodzenie dzieciom w mieście.

Rada połączyła siły z Westquay i wieloma innymi organizacjami, aby pomóc zapewnić młodym ludziom specjalny prezent, który będzie można otworzyć w świąteczny poranek.

Przy stanowisku obsługi klienta Westquay zostanie otwarty punkt odbioru prezentów, w którym członkowie społeczeństwa będą mogli przekazać nowe zabawki, odpowiednie dla dzieci w wieku do 18 lat, do poniedziałku 20 grudnia.

W ubiegłym roku w punkcie odbioru przekazano 5000 prezentów, a Westquay chce przekroczyć w tym roku tę liczbę, wyznaczając cel 5500.

Łącznie w ubiegłym roku przekazano ponad 20 000 zabawek, w tym te od klientów Westquay, a także organizacji charytatywnych, grup społecznych i innych organizacji w całym mieście.

W tym roku, kiedy ograniczenia zostały złagodzone, organizatorzy mają nadzieję, że ta liczba zostanie przekroczona.

PoprzedniŻółte ostrzeżenie pogodowe dla Southampton w ten weekend
NastępnyNajszczęśliwsze miejsca do życia w Wielkiej Brytanii