Start Polecane Zatwierdzono plany dotyczące kompleksu kontenerów w College Street w Southampton

Zatwierdzono plany dotyczące kompleksu kontenerów w College Street w Southampton

319
0

Plany dla kompleksu kontenerów w Southampton otrzymały zielone światło.

Na parkingu College Street Car Park w centrum miasta powstanie kompleks spożywczo-handlowo-biurowy. Część parkingu przy College Street pomieści kilka przerobionych kontenerów transportowych, które będą używane do handlu detalicznego, a także jako biura i pracownie dla artystów.

Plany przedstawione przez Matthew Sangera zostały zatwierdzone przez Panel Planowania i Praw Drogi w Radzie Miasta Southampton we wtorek wieczorem. Posłom powiedziano, że niektórzy mieszkańcy wyrazili zaniepokojenie propozycją i wpływem na parkowanie, hałas i zaśmiecanie. Jednak specjaliści ds. planowania stwierdzili, że proponowane wykorzystanie terenu „jest zgodne z zakresem zastosowań, które byłyby odpowiednie” na tym obszarze.

W rozmowie z panelem, Sanger powiedział: „Chcemy zapewnić przestrzeń, która jest inkubatorem dla start-upów ze świetnymi pomysłami, a po udanym starcie biznesów mamy nadzieję, że przeniosą się one w inne miejsca w mieście, zajmując puste przestrzenie na High Street. Naszą ambicją jest dynamiczny wkład w rozwój miasta.”

PoprzedniTesty szczepionki Covid-19 mogą rozpocząć się w Southampton tej jesieni
NastępnyKontrowersyjna ścieżka rowerowa w Southampton ma zostać usunięta