Start Polecane Zamów własną ekologiczną choinkę z dostawą do domu

Zamów własną ekologiczną choinkę z dostawą do domu

632
0

Mężczyzna z Totton założył własną firmę zajmującą się recyklingiem choinek gotowych na tegoroczny sezon świąteczny.

Do wielkiego dnia pozostało tylko osiem tygodni. Mieszkańcy Hampshire są zachęcani do skorzystania w tym roku z nowej, ekologicznej opcji podczas zakupów świątecznego drzewka dzięki usłudze recyklingu oferowanej przez nową firmę Eco Elf.

To nowe przedsięwzięcie daje ludziom możliwość wybrania własnej prawdziwej choinki doniczkowej, która zostanie dostarczona do ich drzwi, a następnie odebrana ponownie w styczniu. Drzewo wróci na farmę, gdzie będzie ponownie zaaklimatyzowane do życia na zewnątrz i utrzymywane w bezpiecznym i zdrowym stanie, gotowe na przyszły rok.

Callum O’Driscoll z Totton wpadł na ten pomysł po zobaczeniu kolejek drzew czekających na zniszczenie po Bożym Narodzeniu w 2020 roku. Powiedział: „Uwielbiam mieć dużą choinkę ze wszystkimi dekoracjami i światełkami, ale zawsze wydaje się to trochę marnotrawstwem.”

„Jeśli kupisz sztuczne drzewo, jest ono w dużej mierze wykonane z plastiku i nie jest dobre dla środowiska, a jeśli kupisz prawdziwe drzewo, możesz się nim cieszyć jedynie przez kilka tygodni. „Wiedziałem, że musi istnieć lepszy sposób na czerpanie radości z choinki bez wpływu na środowisko i stąd narodził się Eco Elf”.

Klienci mogą nawet wybrać drzewko, które będzie do nich wracać rok po roku, wiedząc, że jest pod dobrą opieką.

Aby dowiedzieć się więcej o Eco Elf i choinkach doniczkowych do dostawy i odbioru, odwiedź: https://eco-elf.co.uk/

PoprzedniUniwersytet w Southampton nakazuje pracownikom i studentom noszenie maseczek
NastępnyUczniowie proszeni są o wykonanie testu na Covid przed powrotem do szkoły