Start Polecane Zakupy w centrum handlowym Westquay teraz także z psem

Zakupy w centrum handlowym Westquay teraz także z psem

562
0

Największe centrum handlowe w Southampton ogłosiło, że jest teraz przyjazne psom.

Po miesięcznym okresie próbnym klienci i ich czworonożni towarzysze będą mile widziani w Westquay. Centrum handlowe zaprasza teraz do odwiedzenia domowe psy, a także psy towarzyszące.

Szereg znanych marek pozwoli również dobrze wychowanym psom wejść do sklepu, a wszyscy biorący udział w programie wystawią na oknie naklejkę przyjazną psom. W sklepach będą również dostępne miski z wodą.

Aby zapewnić wszystkim klientom przyjemne doświadczenia, a także bezpieczeństwo gości i współpracowników, wprowadzono szereg przyjaznych psom wytycznych. Psy muszą być zawsze trzymane na nierozciągliwej smyczy i nie mogą być pozostawiane bez opieki. Psy nie mają wstępu na schody ruchome, a właściciele muszą posprzątać po swoim psie.

Laura Read General Manager w Westquay powiedziała: „W ciągu ostatniego roku nastąpił gwałtowny wzrost liczby posiadanych zwierząt domowych i chcieliśmy nieco ułatwić życie właścicielom, zwłaszcza tym, którzy martwią się pozostawieniem nowego psa samego w domu.”

„Wiele naszych marek jest już przyjaznych psom, więc mamy nadzieję, że podobnie jak nasi klienci, nasi czworonożni towarzysze również będą mogli cieszyć się wspaniałym dniem na świeżym powietrzu.”

PoprzedniPaddleboardziści sprzątają śmieci z River Itchen przed Southampton Boat Show
NastępnyImpreza modowa na ulicach Southampton w ten weekend