Start Polecane Zakupy online: Ogłoszono terminy dostaw w okresie przedświątecznym

Zakupy online: Ogłoszono terminy dostaw w okresie przedświątecznym

440
0

Jeśli chcesz ominąć kolejki, musisz zapewnić sobie termin dostawy online w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a w tym roku dla każdego będą inne. Dzięki Lockdown 2 wiele osób robi zakupy w internecie, ponieważ wszystkie zbędne sklepy są zamknięte, lub decyduje się na opcję kliknij i odbierz. Wiele osób ma nadzieję, że uda im się zarezerwować termin dostawy, aby ich świąteczne zamówienia zostały wysłane na czas, prosto pod drzwi. Aby tak się stało, trzeba śledzić sklepowych terminów, aby móc dokonać rezerwacji. Niektóre sklepy już otworzyły pierwszą falę terminów dostaw na Boże Narodzenie

Tesco
Tesco zwiększyło liczbę swoich terminów dostaw z 600 000 do 1,5 miliona tygodniowo – czyli ponad dwukrotnie więcej niż na początku blokady koronawirusa. Osoby, które zarejestowały się w programie Delivery Saver sieci, zarezerwować świąteczny termin dostawy mogą już od 13 listopada.

Dla stałych klientów świąteczne automaty będą dostępne 20 listopada o 7 rano. Tesco oferuje również usługę „kliknij i odbierz” dla tych, którzy chcą uniknąć tłoku w sklepach.

Aldi
Świąteczne potrawy Aldi będą dostępne do zamówienia dopiero bliżej 19 grudnia. Ostatnią datą standardowej świątecznej dostawy ze sklepu jest 16 grudnia, ale oferta obejmuje dostawę następnego dnia do 21 grudnia.

Sainsbury’s
Sainsbury’s opublikował następujące daty dotyczące świątecznych terminów dostaw.

Aby otrzymać dostawę 20 grudnia, zarezerwuj przedział czasowy od 29 listopada;
Aby otrzymać dostawę 21 grudnia, zarezerwuj swój przedział czasowy od 30 listopada;
Aby otrzymać dostawę 22 grudnia, zarezerwuj przedział czasowy od 1 grudnia;
Aby otrzymać dostawę 23 grudnia, zarezerwuj swój przedział czasowy od 2 grudnia.

Kupujący powinni pamiętać, że usługa dostawy Sainsbury jest nieaktywna od 24 grudnia do 26 grudnia. Ponadto minimalna wartość zamówienia wynosi 25 GBP. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 100 GBP, które zostały złożone od poniedziałku do czwartku po godzinie 14:00.

Asda
Asda już otworzyła swoje świąteczne terminy dostaw, więc musisz szybko je zarezerwoać. Zostały wypuszczone wcześniej niż zwykle, bo w zeszłym roku ukazały się dopiero 19 listopada. Nic dziwnego, że są już obszary, w których wolne miejsca są w pełni zarezerwowane na 20-24 grudnia. Ci, którzy nie mogą dostać miejsca na dostawę w wybranym przez siebie terminie, mogą nadal zamawiać online i odbierać w sklepie w wybranych terminach. Kosztuje to 3 GBP w przypadku zamówień z dostawą poniżej 40 GBP i 3 GBP w przypadku zamówień typu „kliknij i odbierz” poniżej 25 GBP.

W przypadku klientów z posiadaczem Asda Delivery Pass cena dostawy wynosi od 3 GBP do 5,50 GBP w zależności od dnia i godziny ich wykorzystania.

Morrisons
Na swojej stronie internetowej Morrisons podaje, że zamówienia bożonarodzeniowe należy składać przed godziną 17:00 15 grudnia w celu ich odbioru 22, 23 i 24 grudnia. Osoby, które zdecydują się na opcję Click and Collect, mogą odebrać swoje przedmioty w sklepie między 22 a 24 grudnia. Jednak świąteczne zamówienia tego rodzaju należy składać do godziny 22:00 15 grudnia. 

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniUniwersytet w Southampton wydaje jednych z najlepiej zarabiających absolwentów w UK
NastępnyMężczyzna zaatakował 11-letniego chłopca na jednej z ulic Southampton