Start Polecane Zakaz wieszania świątecznych stroików na drzwiach w domach w Southampton

Zakaz wieszania świątecznych stroików na drzwiach w domach w Southampton

1238
0

Mieszkańcom ponad 2000 domów w Southampton zakazano wieszania świątecznych wieńców.

Zakaz został wprowadzony przez Radian Housing, która posiada 2800 domów w mieście. Według agencji dekoracja na drzwiach może „powodować rozprzestrzenianie się ognia”.

Kilka tygodni wcześniej Rada Miasta Southampton zakazała umieszczania wycieraczek we wszystkich swoich domach po tym, jak uznano je za zagrożenie pożarowe.

Mieszkańcy nie kryją niezadowolenia z wprowadzonego zakazu wieszania świątecznych stroików, jednak Radian Housing zapewnia, że pomaga zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Agencja tłumaczy: „Takie podejście opiera się na poradach straży pożarnej i ratowniczej i zapewnia, że ​​obszary wspólne są wolne od wszelkich przedmiotów, które mogłyby kontynuować rozprzestrzenianie się ognia lub utrudnić bezpieczną ewakuację budynku w przypadku pożaru. Podjęliśmy i nadal podejmujemy kroki w celu przekazania naszej polityki wszystkim naszym mieszkańcom i doceniamy ich współpracę w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim poprzez zapewnienie czystości przestrzeni wspólnych przez cały rok”.

PoprzedniPolicja przechwyciła większość ilość noży znalezionych przy supermarkecie Aldi
NastępnyWybory parlamentarne 2019