Start Polecane Zachowania antyspołeczne w pobliżu szkół mogą spowodować zamknięcie ścieżek i placu zabaw

Zachowania antyspołeczne w pobliżu szkół mogą spowodować zamknięcie ścieżek i placu zabaw

462
0

Fala zachowań antyspołecznych może doprowadzić do zamknięcia dwóch znaczących chodników i placu zabaw w Southampton.

Chodniki łączące Mount Pleasant z Empress Road oraz Northumberland Road z pobliskim przejazdem kolejowym są codziennie używane przez setki ludzi. Jednak rada miasta planuje zamknąć zarówno ścieżkę, jak i Newtown Adventure Playground.

Szkoły Mount Pleasant Primary i Maytree Infant and Nursery odnotowały gwałtowny wzrost zachowań antyspołecznych. Radny James Baillie powiedział: „Jedną z propozycji jest trwałe zamknięcie dla użytku publicznego chodnika od Imperial Road do Mount Pleasant Road wraz z przyległą przestrzenią zieloną, która, jeśli plan zostanie zatwierdzony, zostanie przyjęta i utrzymywana przez szkołę podstawową Mount Pleasant jako własność szkoły i dodatkowa przestrzeń do nauki na świeżym powietrzu dla swoich uczniów i nauczycieli.

„Druga propozycja dotyczy chodnika łączącego Northumberland Road z przejściem na poziomie Mount Pleasant Road, które również byłoby na stałe zamknięte.

„Otrzymaliśmy zgłoszenia o antyspołecznych zachowaniach w Newtown Adventure Playground, które spowodowały, że plac zabaw dla dzieci jest niebezpieczny i w następstwie niewykorzystywany przez lokalną społeczność.”

Rada ogłosiła swoje plany w zeszłym tygodniu, a mieszkańcy mają czas do 30 października na zgłoszenie sprzeciwu.

PoprzedniSunak: Podwyżka dla pracowników sektora publicznego
NastępnyZbiórki szkła w Southampton odwołana z powodu braków kadrowych