Start Wiadomości Zabiła męża, bo zwrócił jej uwagę, że nie pościeliła łóżka

Zabiła męża, bo zwrócił jej uwagę, że nie pościeliła łóżka

674
0

58-latka kilkukrotnie dźgnęła kuchennym nożem swojego męża, po tym jak miał jej zwrócić uwagę, że nie pościeliła łóżka.

Do zdarzenia doszło zaledwie na kilka dni przed 30. rocznicą małżeństwa państwa Culley. 58-letnia Lesley Culley wróciła do domu z pubu, gdzie przygotowywała przyjęcie z okazji jubileuszu. Wtedy miała usłyszeć od 56-letnego Anthony’go Culley, że jest „leniwą s..ą, która nawet nie pościeliła łóżka”. Uwaga ze strony męża na tyle rozzłościła kobietę, że zaatakowała go kuchennym nożem. Zadane w klatkę piersiową i w ramię ciosy doprowadziły mężczyznę do śmierci – informuje Mirror.

Obrona próbowała tłumaczyć, że 58-latka cierpi na chorobę psychiczną i że przez lata była maltretowana przez męża. Jednak pośmiertne badania ciała mężczyzny wykazały, że to prawdopodobnie on był ofiarą przemocy domowej, ponieważ stwierdzono u niego m.in. liczne złamania żeber, do których doszło jeszcze przed feralnym atakiem. Podczas rozprawy sąd jednak nie wykluczył, że małżonkowie znęcali się nad sobą nawzajem.

Psychiatrzy ocenili, że kobieta cierpi na zaburzenie, które znaczenie ogranicza jej zdolność do samokontroli. Sąd w Manchesterze wymierzył jej karę 6 lat pozbawiania wolności.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniWykwalifikowani pracownicy z UE opuszczą Wyspy?
NastępnySpotkanie z Konsulem RP w Southampton