Start Imprezy Z powodu koronawirusa jarmark świąteczny w Southampton może się nie odbyć

Z powodu koronawirusa jarmark świąteczny w Southampton może się nie odbyć

576
0

Z powodu wzrostu przypadków zachorować na koronawirusa, niektóre z najpopularniejszych wydarzeń i atrakcji bożonarodzeniowych w Southampton mogą się nie odbyć w tym roku.

Jarmark bożonarodzeniowy w centrum miasta cieszył się co roku ogromną popularnością. Jednak w obliczu kryzysu związanego z koronawirusem nie ma pewności czy wydarzenie się odbędzie.

Tydzień temu ogłoszono, że wszystkie wydarzenia, które mają się odbyć na terenach komunalnych od teraz do końca października, zostały odwołane. Według rady przyszłe wydarzenia, w tym jarmark bożonarodzeniowy, są obecnie poddawane przeglądowi zgodnie z wytycznymi rządu.

Rzecznik Rady Miasta Southampton powiedział: „Podjęto decyzję o wycofaniu zgody na wszystkie duże wydarzenia, które miały się odbyć na terenach komunalnych w mieście od teraz do końca października. Przyszłe wydarzenia będziemy analizować zgodnie z wytycznymi rządu i pojawiającymi się informacjami dotyczącymi pandemii, a także zbadamy możliwości wirtualnego organizowania wydarzeń.”

„Inną popularną świąteczną ofertą jest lodowisko w Westquay, ale plany wciąż są finalizowane” – mówi rzecznik centrum handlowego. Podobno przygotowywana jest pełna aktualizacja na pozostałą część 2020 roku.