Start Imprezy Wznieś się w przestworza z pierwszym barem lotniczym w Wielkiej Brytanii

Wznieś się w przestworza z pierwszym barem lotniczym w Wielkiej Brytanii

846
0

Mile High, uważane za pierwsze tego typu doświadczenie w Wielkiej Brytanii, wylądowało w Southampton.

Po dwóch nieudanych próbach, gdy Wielka Brytania została zablokowana z powodu koronawirusa, bar wylądował wreszcie na Bedford Place. Biesiadnicy mogą cieszyć się złotym wiekiem latania w lokalu, który znajduje się w przestrzeni poprzednio zajmowanej przez Room Service, nad ulubionymi Orange Rooms na Vernon Walk.

W ramach serii Santa Specials młodzi entuzjaści lotów udadzą się do Laponii, aby spotkać się z Mikołajem w te święta Bożego Narodzenia, a pasażerowie będą mogli przywitać 2021 rok wysoko na niebie, nad takimi miejscami jak Australia, Kazachstan, Rosja i Tajlandia.

Goście, którzy zdecydują się na przygodę z Mile High mogą spodziewać się prawdziwych foteli samolotowych, załogi lotniczej, miejsc na bagaż podręczny oraz paszportów koktajlowych, które dostaną przed „wejściem na pokład”.

Do 30 osób może znaleźć się w kabinach First Class, Business Class czy Premium Economy. Napoje alkoholowe i jedzenie serwowane są przez stewardessy, a podczas „lotu” można nawet poczuć lekkie turbulencje.

Rezerwacji można dokonać na stronie milehighsouthampton.com.

PoprzedniAnglia: po Bożym Narodzeniu możliwa kolejna blokada
NastępnyJohnson ostrzega, że nie będzie umowy, jeśli UE nie zmieni stanowiska