Start Polecane Wyrzuciła syna przez okno. Dziecku próbowali pomóc Polacy

Wyrzuciła syna przez okno. Dziecku próbowali pomóc Polacy

809
0

23-latka wyrzuciła przez okno z 6. piętra 18-miesięcznego syna. Leżącego na ziemi chłopca znaleźli Polacy, niestety dziecko nie przeżyło.

Do zdarzenia do 21 października w Bradford. 23-letnia Gemma Procter wyrzuciła syna przez okno. Dziecko zauważyła mieszkająca na pierwszym piętrze 56-letnia Danuta Tomaszewicz. Kobieta relacjonuje, że początkowo myślała, że na ziemi leży lalka. Dopiero po chwili zauważyła, że dziecko próbuje złapać oddech. Polka zaalarmowała swoją siostrzenicę, męża i przyjaciela, którzy razem z nią przebywali w mieszkaniu.

Jeden z mężczyzn zdjął swoją koszulę i przykrył dziecko, które leżało na ziemi całkowicie nagie. W międzyczasie jedna z osób zadzwoniła na pogotowie, jednak jak relacjonują świadkowie, karetka przyjechała dopiero 20 minut później.

Dziecko zmarło przez przyjazdem policji i pogotowia. 23-latka została zatrzymana i oskarżona o zabójstwo syna. Kobieta nie przyznaje się jednak do winy.

Sąsiad kobiety zeznał, że ona i jej partner wydawali się miłą, normalną rodziną. Policja prosi o kontakt wszystkich świadków zdarzenia.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniUwaga na oszustów, którzy za pośrednictwem Facebooka wyciągają pieniądze od nastolatków
NastępnyFani Gwiezdnych wojen mają szansę zaprojektować plakat reklamowy filmu