Start Polecane Wypadek w wesołym miasteczku w Southampton. Nastolatka „wyrzucona” 20 stóp w górę

Wypadek w wesołym miasteczku w Southampton. Nastolatka „wyrzucona” 20 stóp w górę

1245
0

Nastolatka opisała, jak została wyrzucona z karuzeli w wesołym miasteczku „20 stóp wysoko w powietrze” po tym, jak bariera siedzenia najwyraźniej się poluzowała.

Erin Jennings była z przyjaciółmi na rodzinnym wesołym miasteczku Charlesa Cole’a w Southampton w sobotę, kiedy doszło do wypadku. 17-latka z Southampton ma podbite oko i podejrzenie złamania żebra i została zabrana do szpitala na leczenie.

Dziewczyna powiedziała: „Tak naprawdę nic z tego nie pamiętam. Pamiętam, jak wsiadłam, ale nie pamiętam wiele później, dopóki nie byłam w karetce i ludzie do mnie mówili.” „Bolało mnie oko, twarz i żebra, miałam trudności z oddychaniem”. Dodała: „Cieszę się, że wciąż mogę chodzić. Mam szczęście, że nie mam poważnych kontuzji. Na karuzeli były dzieci i mogło to skończyć się znacznie gorzej.”

Erin powiedziała, że ​​podejrzewa, że ​​metalowy pręt działający jako zabezpieczenie otworzył się, powodując wyrzucenie jej z karuzeli.”

Powiedziała, że ​​jej rodzice skontaktowali się z organizatorami wesołego miasteczka, ale nie otrzymali od nich odpowiedzi na temat tego, co się stało.

PoprzedniPomoc dla osób samozatrudnionych w Wielkiej Brytanii
NastępnySzkoła podstawowa w Southampton potwierdza przypadek Covid