Start Imprezy Wydarzenia bożonarodzeniowe w Southampton i okolicach, które nie zostały odwołane

Wydarzenia bożonarodzeniowe w Southampton i okolicach, które nie zostały odwołane

816
0

Święta Bożego Narodzenia są tuż tuż i niestety z powodu pandemii Covid-19 odwołano wiele popularnych wydarzeń. Jednak okazuje się, że w okolicy jest kilka rodzinnych świątecznych zabaw, w których możemy wziąć udział.

Oto niektóre z ulubionych wydarzeń bożonarodzeniowych:

Świąteczny kiermasz w Wickham Community Centre, Fareham – niedziela, 6 grudnia, 11.00 – 15.00.

Na kiermaszu można zaopatrzyć się w lokalne prezenty świąteczne i kartki. W tym roku jest ponad 50 straganów. Zgodnie z wytycznymi Covid odwiedzający proszeni są o zachowanie dystansu.

Święta w Paultons Park: od 11 do 23 grudnia. Możliwość spotkania Peppy i George’a gotowych na Boże Narodzenie. W parku czekają także gigantyczne choinki i Święty Mikołaj w saniach.

Kino samochodowe w Christchurch – między 11 grudnia a 3 stycznia, 29 funtów za samochód. To wydarzenie powraca na Boże Narodzenie z ogromną gamą hitów filmowych do obejrzenia.

Świąteczny szlak i zajęcia dla dzieci w Mottisfont. Młodzi poszukiwacze przygód mogą pomóc niektórym ukochanym postaciom z książek Beatrix Potter rozwiązać wskazówki, aby zdobyć specjalną odznakę szlaku. W ogrodach i wewnątrz domu można podziwiać dekoracje inspirowane naturalnym pięknem zimy.