Start Southampton Wstęp do tej popularnej atrakcji turystycznej w New Forest jest teraz bezpłatny

Wstęp do tej popularnej atrakcji turystycznej w New Forest jest teraz bezpłatny

465
0

Wejście do popularnej atrakcji w New Forest jest teraz całkowicie bezpłatne.

W historycznej wiosce Buckler’s Hard czasy się zmieniają, a odwiedzający mogą teraz wejść za darmo i cieszyć się malowniczym spacerem z przepięknym widokiem na łodzie pływające po rzece.

W pięknej wiosce nad brzegiem rzeki Beaulieu otwarto również nową bezpłatną wystawę HMS Agamemnon – Navigating the Legend.

Wystawa opowiada historię HMS Agamemnon. Ulubiony statek Nelsona i ostatni ocalały na świecie wrak statku zbudowanego w Buckler’s Hard, jest teraz narażony na erozję.

Narody pracują razem, aby go uratować, a w ramach projektu ambasador Urugwaju César Rodriguez Zavalla przybył do Buckler’s Hard, aby otworzyć nową wystawę wraz z attaché obrony marynarki wojennej, kapitanem Frederickiem Fontanot.

Na nowej wystawie można obejrzeć film przedstawiający historię, model 64-działowego statku i artefakty z ulubionego statku Nelsona, pieszczotliwie nazywanego przez załogę „Jajkiem i bekonem”.

HMS Agamemnon został zbudowany w Buckler’s Hard z 2000 dębów i zwodowany tam w 1781 roku. Walczył w bitwie pod Trafalgarem i służył w Royal Navy przez prawie 30 lat, zanim zatonął bez śladu po tym, jak został rozbity u wybrzeży Urugwaju – a następnie ponownie odkryty w 1993 roku.

Chociaż wstęp do wioski jest teraz bezpłatny, istnieje niewielka opłata za Buckler’s Hard Museum i River Cruise, które trwają do 30 października.

Więcej szczegółów na temat atrakcji można znaleźć na stronie: https://www.bucklershard.co.uk/

PoprzedniKoronacja króla Karola III: Kiedy i gdzie zostanie koronowany nowy król?
NastępnyBezrobocie w Wielkiej Brytanii na najniższym poziomie od 48 lat