Start Southampton Wspomaganie rozwoju małego dziecka – „ALEX’S PLACE” – terapia neurorozwojowa niemowląt i...

Wspomaganie rozwoju małego dziecka – „ALEX’S PLACE” – terapia neurorozwojowa niemowląt i dzieci

2083
0

Nazywam się Aleksandra Szłapa i jestem fizjoterapeutą dziecięcym. Od niedawna prowadzę swoją praktykę – „Alex’s Place” – terapia neurorozwojowa niemowląt i dzieci w Southampton (Bitterne).

„Alex’s Place” to jedyne miesce w Southampton i prawdopodobnie w całym UK, które oferuje terapię metodami: NDT-Bobath, Vojta, PNF, SI, Kinesio Taping, terapia manualna, trójpłaszczyznowa terapia manualna wad stóp u dzieci oraz wielu innych a już nie długo również CST (CranioSacral Therapy). Dzięki temu, że jestem certyfikowanym terapeutą wszystkich tych metod (i w trakcie kursu CST) ocena rozwoju i umiejętności danego dziecka jest przeprowadzona wieloaspektowo a terapia zawsze dobrana indywidualnie do jego potrzeb i możliwości. Gwarantuje to skuteczność terapii i możliwość osiągania szybkich i trwałych postępów.

W sobotę 11.02.2017 w „Alex’s Place” odbędzie się Dzień Otwarty. Będzie on dedykowany rodzicom, noworodkom i dzieciom do 3 miesiąca życia. W tym dniu, w trakcie bezpłatnych warsztatów, będę prezentować sposoby pielęgnacji małego dziecka  które wspierają i stymulują jego rozwój – począwszy od tego jak trzymać i nosić, poprzez technikę ubierania i rozbierania aż po sposoby zakładania pieluchy. Wszystko w oparciu o założenia metody NDT-Bobath.

Serdecznie zapraszam wszystkich „nowych” rodziców, którzy poszukują rady i/lub wsparcia w kwestii rozwoju Waszego dziecka. Dołożę wszelkich starań, by wasze wątpliwości w tym temacie i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania.

Dzień Otwarty odbędzie się w sobotę 11.02.2017, grupy o 15.00, 16.00 i 17.00

Proszę o zapisy pod numerem telefonu: 078 1055 2019

Ilość miejsc na każdej grupie jest ograniczona (do 5).

PoprzedniCzy w tym tygodniu doczekamy się wreszcie śniegu?
NastępnyNajnowsze badania pokazują poparcie opinii publicznej dla planów rządu ws. Brexitu