Start Polecane Wolontariusze zebrali 17 worków śmieci podczas sprzątania plaży

Wolontariusze zebrali 17 worków śmieci podczas sprzątania plaży

439
0

Członkowie społeczności Southampton wzięli wczoraj udział w sprzątaniu plaży, przewożąc ponad 17 worków śmieci w celu ochrony i wspierania kultowego siedliska przybrzeżnego i dzikiej przyrody.

Sprzątanie, zorganizowane przez Southampton International Boat Show, odbyło się w Weston Shore w ramach przygotowań do pokazu, który rozpocznie się w przyszłym miesiącu. Czystość na plaży jest jednym z wielu zobowiązań środowiskowych podjętych przez British Marine w 2019 r., aby zmniejszyć wpływ popularnego widowiska na środowisko.

Obejmuje to wprowadzenie punktów uzupełniania wody wokół imprezy i usunięcie wszystkich plastikowych butelek w punktach gastronomicznych, a także kontynuację odejścia od wszystkich plastików jednorazowego użytku, serwowania tylko zrównoważonych ryb i recyklingu odpadów tam, gdzie to możliwe.

Dean Smith, dyrektor handlowy British Marine, powiedział: „Zeszłoroczny pokaz był naszą najbardziej przyjazną dla środowiska imprezą, a w tym roku z dumą wkraczamy w drugi rok naszej długoterminowej obietnicy promowania trudnej sytuacji naszych oceanów i, co ważne, możemy obiecać, że ograniczamy nasz wpływ na środowisko do minimum.”

PoprzedniMężczyzna przyłapany na uprawianiu marihuany w jednym z bloków mieszkalnych
NastępnyWedług Borisa Johnsona UK opuści UE 31 października niezależnie od okoliczności