Start Polecane Właściciele psów mogą zostać ukarani grzywną w wysokości 1000 funtów za złamanie...

Właściciele psów mogą zostać ukarani grzywną w wysokości 1000 funtów za złamanie tych zasad

543
0

Właściciele psów muszą liczyć się z grzywną w wysokości do 1000 funtów, gdy będą wyprowadzać swoje zwierzęta na spacer w te Święta Bożego Narodzenia jak i w późniejszym czasie.

Ci, którzy odmówią posprzątania bałaganu po swoim zwierzaku, mogą zostać ukarani grzywną w wysokości 1000 funtów za złamanie tej powszechnej zasady.

Każdy wyprowadzający psa jest zobowiązany do zbierania jego kupy w miejscach publicznych, jednak ta zasada jest często ignorowana przez wielu właścicieli czworonogów. Jeśli jesteś z psem, odpowiedzialność spoczywa na Tobie – nawet jeśli zwierzak nie należy do Ciebie.

Właściciele psów mogą zostać ukarani grzywną w wysokości od 50 do 80 funtów na miejscu, jeśli nie posprzątają po swoim psie. Ta grzywna może wzrosnąć do 1000 funtów, jeśli odmówisz zapłaty, a sprawa zostanie skierowana do sądu.

W niektórych okręgach możesz zostać ukarany karą za zapomnienie noszenia torebek lub szufelek podczas wyprowadzania zwierzaka. Grzywna różni się w zależności od ustalonych stawek rad miejskich a odmowa zapłaty może spowodować, że trafisz do sądu.

Władze lokalne mogą wdrożyć nakaz ochrony przestrzeni publicznej (PSPO), aby wykluczyć psy z określonych obszarów lub wymusić wymóg wyprowadzania ich na smyczy.

PoprzedniOrganizacja charytatywna na rzecz bezdomności potrzebuje wolontariuszy z Southampton
NastępnyDziesiątki mieszkańców Southampton zmarło z powodu alkoholu w pierwszym roku pandemii