Start Polecane Właściciel restauracji wzywa radę Southampton do przekształcenie parku w plażę i odbudowę...

Właściciel restauracji wzywa radę Southampton do przekształcenie parku w plażę i odbudowę molo

688
0

Właściciel restauracji w Southampton apeluje do rady miejskiej o przekształcenie Mayflower Park w plażę. Kuti Miah opisał nabrzeże miasta jako okropne i brzydkie.

60-letni właściciel Kuti’s Brasserie w Mayflower Park mówi, że jest mieszkańcem Southampton i kocha to miasto. Jednak skarży się, że nabrzeże jest nękane przez szczury i że jest zaśmiecane.

Właściciel restauracji, która mieści się w Royal Pier Gate House, sugeruje przebudowę molo, aby odwiedzający mogli obserwować cumowanie statków. Kuti chce, aby nadbrzeżny park przekształcił się w butiki, kawiarnie i restauracje. Uważa, że byłoby to bardzo korzystne dla miasta.

Molo w Southampton zostało zniszczone przez pożar w 1987 roku, a następnie w 1992 roku. Wcześniej zostało zamknięte po uznaniu go za niebezpieczne i nieekonomiczne.

Park znajduje się na obszarze projektu Mayflower Quarter – terenu pomiędzy dworcem kolejowym Southampton Central a nabrzeżem, który będzie łączył się z centrum miasta. Lider Rady Miejskiej Southampton, Christopher Hammond, powiedział wcześniej, że realizacja projektu pokaże nowoczesne, tętniące życiem miasto odwiedzającym i mieszkańcom z Wielkiej Brytanii i spoza niej.

PoprzedniSpotkania towarzyskie powyżej sześciu osób zakazane w Anglii od 14 września
NastępnyMayflower Theatre ponownie otwarty po 177 dniach zamknięcia