Start Polecane Wizz Air uruchomił loty z Lublina do Liverpoolu

Wizz Air uruchomił loty z Lublina do Liverpoolu

1582
0

Linia lotnicza Wizz Air uruchomiła nową trasę z Lublina do Liverpoolu. Pierwszy lot odbył się 21 maja.

Najnowsze połączenie między Lublinem, a Liverpoolem odbywa się dwa razy w tygodniu, w środy i w niedziele. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 39 złotych.

Wizz Air niedawno dodał dwie nowe trasy to siatki połączeń swojej lubelskiej bazy. Trasy do Tel Awiwu i Kijowa rozpoczną się odpowiednio w czerwcu i sierpniu. Siatka połączeń Wizz Air w Lublinie składa się obecnie z dziewięciu tras do sześciu krajów.

Wraz z najnowszym połączeniem z Lublina do Liverpoolu, obecnie polska siatka połączeń Wizz Air składa się ze 151 tras do 28 krajów.

– Po niedawnym ogłoszeniu lotów z Lublina do Kijowa i Tel Awiwu cieszymy się, że świętujemy rozpoczęcie naszej najnowszej trasy z Lublina do Liverpoolu. Obok Doncaster Sheffield, Glasgow i Londynu Luton, Liverpool jest czwartym kierunkiem do Wielkiej Brytanii dostępnym obecnie w ofercie tanich połączeń Wizz Air z Lublina. Jesteśmy przekonani, że polscy klienci z radością będą zwiedzać miasto Beatlesów dzięki naszym bardzo niskim cenom, doświadczając przy tym  doskonałej obsługi na pokładzie. Miejsca są dostępne w sprzedaży i zaczynają się już od 39 złotych – powiedział Gabor Vasarhelyi, rzecznik prasowy w Wizz Air.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniNie żyje dwójka Polaków poszukiwanych po zamachu
NastępnyFestiwal rodzinny w Riverside Park