Start Polecane Wizz air prężnie rozwija siatkę połączeń

Wizz air prężnie rozwija siatkę połączeń

569
0

W ramach największego rozwoju operacyjnego w historii Wizz Air, rozpoczętego na początku marca, przewoźnik dodaje łącznie 700 lotów tygodniowo i planuje dostawę 21 samolotów Airbus do europejskich baz w ciągu zaledwie 17 tygodni. Przewoźnik dodał 1 samolot do bazy w Katowicach, 1 do bazy we Wrocławiu i kolejny samolot do Bazy w Warszawie.

W czasie zaledwie ośmiu tygodni Wizz Air rozszerzył  swoją europejską siatkę połączeń o 34 niskokosztowe trasy w i trzy nowe miejsca docelowe: Ateny w Grecji, Charków na Ukrainie i austriacką stolicę, Wiedeń. Linia lotnicza nadal inwestuje i rozwija swoją działalność w regionach, które obsługuje, stymulując rynek i tworząc nowe miejsca pracy dzięki ośmiu nowo rozmieszczonym samolotom Airbus w czterech bazach w Wielkiej Brytanii, Polsce i na Węgrzech. W Polsce przewoźnik w ciągu 2 miesięcy uruchomił 10 połączeń: z Katowic do Lwowa i Aten, z Poznania do Dortmundu i Reykjawiku, z Warszawy do Bordeaux z Wrocławia do Bari, Bazylei, Goeteborga, Porto oraz Kutaisi.

Dynamiczny rozwój operacji Wizz Air przekłada się na wysoką jakość usług, szeroki wybór lotów oraz łatwy system rezerwacji online, oferując niezapomniane wrażenia w ponad 140 ekscytujących miejscach w Europie i poza nią. Wizz Air zachęca klientów do używania #WIZZaroundEurope w mediach społecznościowych, aby zdobyć fantastyczne nagrody. Do tej pory klienci Wizz Air wygrali ponad 15 bonów WIZZ o wartości ponad 8 000 euro, dając szczęśliwym zwycięzcom możliwość poznania różnych miejsc z siatki WIZZ.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniBoris Johnson wziął udział w Polish Heritage Day 2018
NastępnyRyzyko śmierci dziecka poniżej 5 roku życia wyższe w UK niż w innych krajach