Start Wiadomości Wiemy już, kto poprowadzi TOP Music Wembley!

Wiemy już, kto poprowadzi TOP Music Wembley!

2024
0

Niezapomniane show gwarantują Wasi ulubieńcy – Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Margaret, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski – to wiemy już od dawna. Ale kto będzie prowadzącym tego największego muzycznego wydarzenia 2015 r.?

Osoba prowadzącego długo utrzymywana była w tajemnicy, ale my już wiemy! Koncert polskich gwiazd na legendarnej scenie Wembley Arena 19 kwietnia 2015 r. o godz. 18:00 poprowadzi uwielbiany chyba przez wszystkich Marcin Prokop.

Znany choćby z programu „Dzień Dobry TVN” czy polskiej edycji show „Got Talent” Prokop to jedna z największych – i to nie tylko dosłownie (mierzy 206 cm wzrostu!) – i najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych. Ma na to dowód – Wiktora w kategorii Osobowość Roku 2012 właśnie.

Nie ma więc wątpliwości, że Marcin na owianej legendą wielkich gwiazd scenie Wembley będzie czuł się dobrze i sprawi, że i nasze gwiazdy poczują się tam jak u siebie. Czy publiczność Wielkiej Brytanii przyjmie go gorąco? To raczej pewne, bo udział Marcina jest gwarancją świetnie spędzonego czasu.

Bilety na TOP Music Wembley – największe muzyczne wydarzenie 2015 r. – do nabycia w sieci pod adresem: http://topmusicwembley.com/kup-bilet-opcje

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie: http://topmusicwembley.com/

PoprzedniRosyjskie bombowce u wybrzeży Kornwalii
NastępnyKary za przestoje na parkingach są nakładane bezprawnie