Start Polecane Wielomilionowy projekt zakładający lepsze połączenie Southampton z zachodnią częścią kraju

Wielomilionowy projekt zakładający lepsze połączenie Southampton z zachodnią częścią kraju

973
0

Trwają rozmowy nad multimilionowym projektem ulepszenia połączeń transportowych między Southampton a zachodnią Anglią. Projekt dotyczy między innymi remontu dróg A35 i A36. 

Rady miejskie i przedsiębiorstwa w całym regionie przedstawiły argumenty przemawiające za lepszymi połączeniami transportowymi między Southampton i korytarzem M4, mając na uwadze ulepszenie dróg A35 i A36 między Chippenham a Bath.

Projekt został opracowany przez biura w Bath i North East Somerset, Wiltshire, Dorset i Poole wraz z lokalnymi przedsiębiorstwami określającymi potrzeby ekonomiczne w zakresie ulepszonych połączeń.

Jeden z członków gabinetu w radzie Wiltshire powiedział: „Rosnący poziom zatłoczenia hamuje rozwój gospodarczy obszaru, w tym plany tworzenia nowych miejsc pracy dla lokalnych społeczności. ”

Autorzy projektu twierdzą, że użyli przekonujących argumentów i szukają wsparcia ze strony rządu, aby wprowadzić ulepszenia.

Jeśli rząd uzna, że ta propozycja ma potencjał, stanie się ona częścią kolejnej strategii na rzecz inwestycji drogowych w 2020 roku.

PoprzedniMet Office ostrzega przed niskimi temperaturami w tym tygodniu
NastępnyWładze Hampshire wydają 100 mln rocznie na pozbycie się odpadów