Start Polecane Wielka Brytania: Sprzęt Apple skradziony. Jego wartość to 5 mln funtów

Wielka Brytania: Sprzęt Apple skradziony. Jego wartość to 5 mln funtów

555
0

Produkty Apple warte 5 milionów funtów zostały skradzione z ciężarówki podczas napadu na M1. Napastnicy związali  kierowcę i ochroniarz.

Policja z Northamptonshire poinformowała, że ​​kradzież miała miejsce na południowej zjeździe na skrzyżowaniu 18 między 19:45 a 20:00 GMT 10 listopada. Wśród skradzionych przedmiotów znalazły się iPhone 11s, AirPods i Apple Watch. Policja chce rozmawiać z tymi, „którym zaoferowano do sprzedaży jakiekolwiek produkty Apple w nietypowych okolicznościach”.

Siły zbrojne poinformowały, że po tym, jak kierowca i ochroniarz zostali związani zostali przewiezieni do Eldon Close w Crick, gdzie przyczepa została przeniesiona do „oczekującej ciężarówki”. Funkcjonariusze powiedzieli, że przestępcy „odjechali, zostawiając w tyle ciężarówki kierowcę i ochroniarza”.

Samochód został później znaleziony w Lutterworth w Leicestershire, gdzie uważa się, że 48 palet produktów Apple zostało załadowanych do trzeciego pojazdu.
Każdy, kto ma informacje lub mógł być świadkiem tego incydentu, jest proszony o kontakt z policją Northamptonshire pod numerem 101, podając numer referencyjny 20000595599. Alternatywnie możesz zadzwonić do Crimestoppers anonimowo pod numer 0800 555111.