Start Brexit Wielka Brytania jest otwarta na biznes – zapewnia brytyjski rząd

Wielka Brytania jest otwarta na biznes – zapewnia brytyjski rząd

584
0

Wielka Brytania nie jest już członkiem UE, lecz według brytyjskiego rządu, to właśnie teraz będą lepsze warunki do prowadzenia firmy w Anglii. Dzięki temu, że Wielka Brytania stała się suwerennym narodem, może zaoferować więcej przedsiębiorcom z Polski, Europy i całego świata.

Sekretarz Stanu ds. Rozwoju Międzynarodowego Aloki Sharma oficjalnie zapewnił, że Wielka Brytania zrobi wiele, by wesprzeć przedsiębiorców.

– Chcemy wesprzeć firmy, które chcą działać na naszym rynku, dlatego też wprowadzimy wiodącą na świecie technologię, usprawnimy procesy wizowe i zniesiemy wymóg reklamowania się w kraju przed zatrudnieniem migranta. Dzięki temu czas potrzebny na sprowadzenie pracownika będzie krótszy nawet o 8 tygodni. Wielka Brytania jest otwarta na biznes – poinformował Sharma na oficjalnej stronie brytyjskiego rządu.

Rząd zapewnia, że jego celem po brexicie będzie przyciągnięcie do Wielkiej Brytanii najbardziej wykwalifikowanych i utalentowanych pracowników nie tylko z UE, ale z całego świata.

– Nowy, bardziej sprawiedliwy system wprowadzi innowacje i zapewni firmom dostęp do najlepszych i najzdolniejszych pracowników z całego świata. Najważniejsze będą teraz posiadane umiejętności i sposób, w jaki mogą się one przyczynić do rozwoju gospodarki kraju. Nie to, skąd dana osoba pochodzi – tłumaczy Sharma.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniKonopie indyjskie o wartości 500 tys. funtów znalezione w „fabrykach” w Southampton
NastępnyBrytyjskie paszporty wydane po Brexicie zostaną wydrukowane w Polsce