Start Polecane Większość ludzi w Southampton uważa, że dzieci nie powinny mieć swobody wyboru...

Większość ludzi w Southampton uważa, że dzieci nie powinny mieć swobody wyboru płci

583
0

Jak wynika z nowych badań, większość mieszkańców Southampton nie zgadza się z tym, że dzieci powinny mieć swobodę wyboru płci.

Tak wynika z ogólnopolskiego sondażu z udziałem 21 000 osób przeprowadzonego przez wydawcę Un Herd we współpracy z ankieterem Focal Data, który wykazał, że ponad jedna trzecia brytyjskiej opinii publicznej popiera prawa dzieci transpłciowych.

Ale Unherd powiedział, że wyniki pokazują, że debata na temat płci jest daleka od rozwiązania. Uczestników badania zapytano, jak bardzo zgadzają się ze stwierdzeniem: „dorastające dzieci mogą podejmować własne decyzje dotyczące tożsamości płciowej”.

Odpowiedzi zostały następnie przeanalizowane, aby stworzyć model dla każdego okręgu wyborczego w oparciu o cechy charakterystyczne mieszkających tam osób, w tym wiek, historię głosowania i status zatrudnienia.

Spośród trzech okręgów w Southampton, tym, który uznał za najbardziej wspierający wolność dzieci w wyborze płci, był Itchen – 39% zgodziło się, w porównaniu z 28%, którzy tego nie zrobili, a pozostali nie byli zdecydowani.

Na drugim końcu skali był Romsey i Southampton North. Okręgi zostały uszeregowane w oparciu o liczbę osób zgadzających się i nie zgadzających się ze stwierdzeniem, przy czym najwyższy ranking był uważany za najbardziej wspierający wolność płci.

Itchen zajął 146 miejsce z 632 okręgów wyborczych – nie licząc 18 w Irlandii Północnej – podczas gdy Romsey i Southampton North zajęli 389 miejsce.

W całej Wielkiej Brytanii 37% ludzi uważa, że ​​dzieci powinny mieć możliwość podejmowania decyzji dotyczących płci, 30% nie, a 33% nie ma zdania.

PoprzedniChłopiec ranny w incydencie „z użyciem broni” w pobliżu szkoły w Southampton
NastępnyBelgijskie granice przygotowane na brexit