Start Polecane Więcej zaawansowanych technologicznie budek telefonicznych pojawi się w Southampton

Więcej zaawansowanych technologicznie budek telefonicznych pojawi się w Southampton

779
0

Sześć nowych, zaawansowanych technologicznie budek telefonicznych ma zostać zainstalowanych w całym Southampton. Propozycja została zatwierdzona przez Radę Miasta.

Będąc własnością firmy BT, urządzenia InLink zostaną umieszczone na Portswood, Shirley, a także Southampton High Street, zastępując starsze skrzynki telefoniczne.Dołączą one do 13 już skonfigurowanych urządzeń w całym mieście – każdy InLink kosztuje 50 000 £.

Nie wiadomo, kiedy zaczną się prace nad instalacją urządzeń, ale wszystkie sześć aplikacji zostało zatwierdzonych w zeszłym miesiącu przez Radę Miejską, a ostatnia otrzymała zgodę w poniedziałek (4 lutego).

Maszyny z ekranami dotykowymi oferują bezpłatne połączenia i superszybkie WiFi 1 Gb / s dla urządzeń w zasięgu 100 metrów.Zawierają również porty do ładowania smartfonów, przycisk 999, mapy i informacje o usługach w okolicy.

InLink UK twierdzi, że od momentu uruchomienia urządzeń w mieście, zaoszczędzili oni użytkownikom ponad 24 000 funtów na bezpłatnych rozmowach telefonicznych.

PoprzedniPopularna sieć fast food daje rady Theresie May
NastępnyFirma lotnicza Britten-Norman stworzy 50 nowych miejsc pracy w Hampshire