Start Polecane Więcej autobusów w Southampton, gdy więcej osób w mieście wraca do pracy

Więcej autobusów w Southampton, gdy więcej osób w mieście wraca do pracy

373
0

Operator autobusów z Southampton przygotowuje się, aby pomóc osobom dojeżdżającym do pracy w regionie, gdy zaczną wracać do pracy.

Bluestar przygotowuje się na wzrost liczby klientów podróżujących autobusami – zgodnie z najnowszym ogłoszeniem rządu. Ponieważ coraz więcej osób jest zachęcanych do powrotu do pracy, operator zintensyfikował swoje usługi i zapewnia lokalnych pracodawców, że zrównoważone podróże są gotowe i czekają na pracowników w Southampton i okolic.

Firma wprowadziła szereg środków, takich jak ulepszone programy czyszczenia w ciągu dnia. Uruchomiono również przewodnik Back on Board, który można pobrać na stronie internetowej Bluestar dla pracodawców przeprowadzających oceny ryzyka dla pracowników.

Dyrektor zarządzający Bluestar, Andrew Wickham, powiedział: „W ciągu ostatnich tygodni nasz zespół zaobserwował rosnącą liczbę klientów i spodziewamy się dalszego wzrostu popytu na podróże autobusowe.”

„Aby pomóc pracodawcom w przeprowadzaniu oceny ryzyka, opracowaliśmy przydatny przewodnik „Powrót na pokład”, który można pobrać z naszej strony internetowej.” „Nasi klienci mogą również zachować dystans społeczny na pokładzie dzięki rozkładowi miejsc w autobusie.”

PoprzedniPremier odroczył złagodzenie blokad. Do kina w maseczce!
NastępnyJedna trzecia porodów w Southampton dotyczyła matek urodzonych poza Wielką Brytanią