Start Polecane Według ankiety, większość mieszkańców Southampton stara się wspierać małe firmy

Według ankiety, większość mieszkańców Southampton stara się wspierać małe firmy

380
0

Większość ludzi w Southampton twierdzi, że dokłada większych starań, aby wspierać małe firmy ze względu na wpływ Covid-19, sugerują badania.

Badanie przeprowadzone przez firmę BT wykazało, że 62 procent osób robiło więcej, aby wspierać małe przedsiębiorstwa, a 77 procent obawiało się, że lokalne sklepy nie przetrwają pandemii. Jednak 59 procent stwierdziło, że pandemia sprawiła, że ​​niechętnie odwiedzali sklepy.

Badanie BT przeprowadzone na ponad 2000 konsumentach wykazało, że 66 procent mieszkańców Southampton było bardziej zaniepokojonych skutkami zamknięcia lokalnych sklepów w ich społeczności. Sześćdziesiąt trzy procent zgodziło się, że ich społeczność zależy od lokalnych firm.

Jon Pollock, dyrektor BT ds. korporacji i sektora publicznego na południowym wschodzie, powiedział: „Małe firmy były niewątpliwie jednymi z najbardziej dotkniętych pandemią, a krajowe i lokalne lockdowny poważnie wpłynęły na ich zdolność do handlu.

„To naprawdę pokrzepiające widzieć, że ludzie w Southampton wspierają lokalne ulice handlowe w te święta, ponieważ firmy te w dużym stopniu polegają na okresie świątecznym, aby wygenerować dużą część swoich zysków.”

PoprzedniCeny żywności po Brexicie
NastępnyPościg za grupą nastolatków, którzy napadli na dostawcę