Start Polecane Wandale na motorowerach atakują samochody dostawcze w całym Southampton

Wandale na motorowerach atakują samochody dostawcze w całym Southampton

638
0

Gang młodocianych przestępców na motorowerach zaatakował samochody dostawcze w całym Southampton podczas drugiej serii włamań.

W ciągu ostatniego tygodnia wandale włamali się i zniszczyli kilka samochodów dostawczych w całym mieście. Podobno dwóch młodych ludzi na motorowerach, zostało przyłapanych na próbie włamania do furgonetki w Springford Gardens. Bandyci uciekli po incydencie w dzielnicy Coxford tuż przed godziną 3.30 w zeszły piątek. Kilka godzin później czarny Ford Transit został zdewastowany na Arnheim Road z wybitą szybą po stronie pasażera.

W międzyczasie policja została wezwana w poniedziałek rano po doniesieniu o złodziejach usiłujących oderwać boczny panel furgonetki na Windermere Avenuena Millbrook.

Według policji incydenty nie są obecnie łączone. Funkcjonariusze będą zwiększać patrole w okolicy w ciągu najbliższych kilku tygodni. Mieszkańcy są proszeni o zgłaszanie wszelkich incydentów i informacji pod numerem 101 lub za pośrednictwem strony internetowej policji w Hampshire.

PoprzedniWzrosną ceny posiłków szkolnych w Hampshire
NastępnyOśmiu pracowników rady miasta z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa