Start Polecane Walizka z klejnotami wartymi milion funtów skradziona w londyńskim pociągu

Walizka z klejnotami wartymi milion funtów skradziona w londyńskim pociągu

918
0

35-latek podróżował z walizką zawierającą klejnoty o wartości 1 miliona funtów. Mężczyzna wsiadł na stacji Euston w północnym Londynie, po czym schował cenny bagaż do luku. W połowie drogi zorientował się, ze walizka zginęła.

Do zdarzenia doszło 8 listopada około godziny 18.30. Mężczyzna zajmujący się handlem drogocennymi kamieniami chciał udać się w podróż z Londynu do Birmingham. 35-latek umieścił walizkę w luku bagażowym, a sam usiadł w przedziale. W środku czarnej torby znajdowało się 40 kamieni szlachetnych, m.in. szafiry, rubiny i szmaragdy. Ich wartość została oszacowana na ponad milion funtów.

W połowie drogi, w miejscowości Rugby, 35-latek zorientował się, że bagaż zniknął, o czym niezwłocznie powiadomił policję. Detektywi uważają, że walizka została skradziona z pociągu, zanim opuścił on stację Euston. Policja próbuje się skontaktować teraz ciemnowłosym mężczyzną widocznym na nagraniach z monitoringu oraz z osobami, które mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia.

– Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje na temat incydentu lub rozpoznaje mężczyznę pokazanego na zdjęciach, powinien zadzwonić do British Transport Police pod numer 0800 40 50 40 lub do 61016 – informuje The Guardian.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniNa Wyspach coraz zimniej
NastępnyBrytyjczyk stworzył strój Iron Mana, który unosi go w powietrze