Start Polecane W Westquay zainstalowano nowy automat sprzedający maski na twarz

W Westquay zainstalowano nowy automat sprzedający maski na twarz

373
0

W centrum handlowym Westquay zainstalowano nowy automat sprzedający maski na twarz. Firma UK Face Masks Direct instalowała te maszyny w całym kraju.

Urządzenie znajduje się przy wejściu do centrum handlowego, a dyrektor firmy Sam Leeney powiedział: „To duża niebieska maszyna, której nie można przegapić”. Sam, który jest studentem na Uniwersytecie w Nottingham, rozpoczął działalność na początku pandemii, kiedy sprzedawał sprzęt fotograficzny. Zauważył, że część firm, od których kupował, dostosowywała swoje linie produkcyjne do produkcji środków ochrony osobistej. „Kupiłem kilka masek i zacząłem sprzedawać je ogółowi społeczeństwa, szpitalom i szkołom po tej samej cenie, za jaką je kupiłem”. Kiedy złagodzono restrykcje i ludzie zaczęli wracać do sklepów, Sam wpadł na pomysł automatów sprzedających maski.

„W centrach handlowych sprzęt bardzo się sprawdza, ponieważ jeśli ktoś przychodzi i zapomina założyć maskę, zamiast wracać do domu, można po prostu odesłać go do maszyny, więc oszczędza to wielu kłopotów pracownikom ochrony”.