Start Polecane W Westquay zainstalowano nowy automat sprzedający maski na twarz

W Westquay zainstalowano nowy automat sprzedający maski na twarz

446
0

W centrum handlowym Westquay zainstalowano nowy automat sprzedający maski na twarz. Firma UK Face Masks Direct instalowała te maszyny w całym kraju.

Urządzenie znajduje się przy wejściu do centrum handlowego, a dyrektor firmy Sam Leeney powiedział: „To duża niebieska maszyna, której nie można przegapić”. Sam, który jest studentem na Uniwersytecie w Nottingham, rozpoczął działalność na początku pandemii, kiedy sprzedawał sprzęt fotograficzny. Zauważył, że część firm, od których kupował, dostosowywała swoje linie produkcyjne do produkcji środków ochrony osobistej. „Kupiłem kilka masek i zacząłem sprzedawać je ogółowi społeczeństwa, szpitalom i szkołom po tej samej cenie, za jaką je kupiłem”. Kiedy złagodzono restrykcje i ludzie zaczęli wracać do sklepów, Sam wpadł na pomysł automatów sprzedających maski.

„W centrach handlowych sprzęt bardzo się sprawdza, ponieważ jeśli ktoś przychodzi i zapomina założyć maskę, zamiast wracać do domu, można po prostu odesłać go do maszyny, więc oszczędza to wielu kłopotów pracownikom ochrony”.

PoprzedniPonad 120 mln starych „jednofuntówek” nie zostało zwróconych
NastępnyPopularny pub zamknięty po telefonie od pracowników NHS Track and Trace