Start Imprezy W tym tygodniu w Southampton rozpoczyna się festiwal ginu

W tym tygodniu w Southampton rozpoczyna się festiwal ginu

540
0

Miłośnicy ginu będą mogli cieszyć się dużym wyborem tego trunku zarówno z kraju jak i zza granicy podczas rozpoczynającego się w tym tygodniu festiwalu.

Festiwal ginu odbędzie się w Southampton i okolicach i potrwa 17 dni. Każdy z ośmiu pubów Wetherspoons biorących udział w festiwalu będzie serwował giny ze Szwecji, USA i Mołdawii, a także giny produkowane w Anglii, Szkocji i Irlandii Północnej.

Festiwal potrwa od 16 sierpnia do 1 września, a w ofercie będą aromatyzowane giny, klasyczne giny, likiery z ginu oraz destylowane napoje bezalkoholowe. Miłośnicy ginu poznają różne smaki tego trunku, takie jak ananas i mango, ogórek, brzoskwinia i hibiskus, rabarbar i dzikia róża oraz cytryna i jaśmin.

Puby uczestniczące w festiwalu to Standing Order na High Street, The Giddy Bridge na London Road i Admiral Sir Lucjusz Curtis w Canutes Pavilion na Ocean Village. Oprócz tego udział wezmą także The Bright Water Inn na Shirley Road, The Wagon Works w Southampton Road, Eastleigh, The Red Lion w Bitterne Road, Bitterne Village oraz The Lord Arthur Lee i The Crown Inn, oba na West Street, Fareham.

PoprzedniPolicja w Hampshire rozprawi się z kierowcami przekraczającymi prędkość
NastępnyKobieta znalazła węża w swoim domu