Start Polecane W Southampton powstanie do 90 nowych miejsc pracy

W Southampton powstanie do 90 nowych miejsc pracy

1192
0

Dwie firmy stworzą do 90 nowych miejsc pracy w Southampton. Jedna firma planuje przenieść swoją siedzibę do miasta z Londynu, a inna zamierza rozszerzyć swoją działalność.

Firma MOSL, zajmująca się usługami wodnymi, chce utworzyć 50 nowych stanowisk, gdy przeniesie swoją siedzibę do punktu orientacyjnego White Building w Cumberland Place.

Finansowane przez spółki wodne MOSL zapewnia infrastrukturę i usługi, aby umożliwić nowy biznesowy rynek wodny, dzięki któremu 1,2 miliona małych firm i innych organizacji może wybrać, kto dostarcza usługi wodne.

W międzyczasie kolejne 40 nowych miejsc pracy zostanie utworzone przez rozwijającą się firmę informatyczną. Dostawca usług IT Aura Technology rozszerzyła działalność o nowe biura i uruchomiła serię rekrutacyjną. Firma stworzyła nowe miejsce pracy w Southampton’s Ocean Village.

Wspierany przez zespół technologów z wieloletnim doświadczeniem, Aura zdobyła wielu nowych klientów, w tym Vail Williams, Spinlock, Inspiration Marine Group, kancelarię Humphries Kerstetter i wiele innych.

PoprzedniPolicja ostrzega mieszkańców Southampton przed włamywaczami
NastępnyPremier Wielkiej Brytanii pozostanie na swoim stanowisku