Start Imprezy W Southampton pojawi się interesujący projekt artystyczny

W Southampton pojawi się interesujący projekt artystyczny

598
0

Wielokrotnie nagradzany, immersyjny projekt artystyczny odwiedzi w tym miesiącu Southampton.

A Mile in My Shoes, Empathy Museum, to wyjątkowy partycypacyjny projekt artystyczny, w ramach którego odwiedzający mogą przejść milę w cudzych butach. W butach ofiarodawcy goście idą na spacer, słuchając, jak pierwotny właściciel butów opowiada im swoją historię.

Historie obejmują różne aspekty życia, eksplorując tematy wspólnego człowieczeństwa, od smutku i straty po miłość i radość, odwiedzający podejmują empatyczną i fizyczną podróż.

Projekt zawiera historie z całego świata, a także osiem nowych lokalnych historii z Southampton, zleconych przez Mayflower 400. Te historie z Southampton staną się częścią stałej kolekcji Empathy Museum.

Radny Satvir Kaur, członek gabinetu ds. społeczności i kultury, powiedział: „To jest wspaniałe, że możemy przenieść ten ważny i potężny projekt do Southampton. Ludzie z Southampton są sercem tego, co sprawia, że ​​nasze miasto jest tak wspaniałe, a empatia jest częścią tego, co utrzymuje nas w kontakcie. Mam nadzieję, że lokalni mieszkańcy skorzystają z tego poruszającego i skłaniającego do myślenia projektu.”

Projekt odbędzie się w Westquay Esplanadew dniach 12-20 września.

PoprzedniOrganizacja Planets Cancer Charity potrzebuje 250 tysięcy funtów na urządzenie do radioterapii
Następny“Nie pójdziemy na kompromis.” Kolejna odsłona negocjacji ws. Brexitu