Start Polecane W ramach akcji narkotykowej policja zamknęła farmę konopi indyjskich

W ramach akcji narkotykowej policja zamknęła farmę konopi indyjskich

802
0

Policja w Southampton zamknęła farmę konopi indyjskich i aresztowała trzech mężczyzn w ramach dużej akcji narkotykowej.

W ostatnim czasie wyspecjalizowani oficerowie przeprowadzili wiele jednoczesnych nalotów w całym mieście w poszukiwaniu narkotyków. Domy były również przeszukane w pobliskim Netley.

Policja twierdzi, że w jednej z nieruchomości odkryto w małą plantację konopi indyjskich. Funkcjonariusze przejęli również 22 000 funtów gotówki i urządzenie używane do produkcji kokainy.

Dwóch mężczyzn w wieku 28 lat i mężczyzna w wieku 27 lat, wszyscy z Southampton, zostali aresztowani pod zarzutem przestępstwa narkotykowego.

Najazdy zostały przeprowadzone we wtorek przez funkcjonariuszy z SouthOC Regional Regional Organised Crime Unit (SEROCU).Detektyw, inspektor Rob Bryant z SEROCU, powiedział: „W ramach naszej bieżącej pracy nad zwalczaniem przestępczości związanej z narkotykami w Southampton aresztowaliśmy wiele osób podejrzanych o udział w handlu narkotykami.

„Zwalczanie podaży narkotyków jest kluczowym priorytetem dla SEROCU na południowym wschodzie i nadal niestrudzenie pracujemy, korzystając z naszych specjalistycznych zasobów, aby dotrzeć do zaangażowanych osób.”

PoprzedniJubileusz „Latającego Cyrku Monty Pythona” w Londynie
NastępnySąd rozważy, czy można skazać premiera