Start Polecane W porcie zainstalowano ładowarki do samochodów elektrycznych

W porcie zainstalowano ładowarki do samochodów elektrycznych

888
0

ABP Southampton instaluje punkty ładowania pojazdów elektrycznych dla klientów korzystających z parkingów krótkoterminowych.

Punkty ładowania Rolec zostaną zainstalowane na każdym z czterech parkingów krótkoterminowych portu, zapewniając miejsca dla wczasowiczów i wszystkich pracowników do ładowania pojazdów elektrycznych.

ABP Southampton jest zdecydowanym zwolennikiem pojazdów o zerowej emisji i zainwestowała w flotę 13 samochodów elektrycznych Nissana, które zastąpiły samochody z silnikami wysokoprężnymi i samochody dostawcze, z których wcześniej korzystali pracownicy portu. Firma nadal rozwija swoją flotę pojazdów elektrycznych, aby do 2020 roku 100% pojazdów ABP było wolnych od emisji.

Wprowadzenie tych punktów ładowania jest częścią serii szerszych zobowiązań środowiskowych, które ABP Southampton określiła w swojej strategii jakości powietrza opublikowanej w lecie. Zapewnienie udogodnień zachęcających klientów do podróży do portu przy zerowej emisji jest częścią długoterminowej strategii zrównoważonego rozwoju portu i przyczynia się do zaangażowania ABP Southampton w pomoc w poprawie jakości powietrza w mieście i jego okolicach.

PoprzedniMężczyzna a bronią w ręku napadł na kobietę na parkingu jednego z pubów
NastępnyWściekli rodzice z powodu przeterminowanych słodyczy na świątecznym markecie w Portsmouth