Start Southampton W obliczu pandemii uruchomiono wirtualną akcję Poppy Appeal w Hampshire

W obliczu pandemii uruchomiono wirtualną akcję Poppy Appeal w Hampshire

168
0

Akcja Poppy została ponownie uruchomiona w Hampshire, a społeczność poproszono o zaoferowanie swojego wsparcia przy wykorzystaniu nowej technologii.

W hrabstwie ogłoszono coroczną akcję prowadzoną przez The Royal British Legion, aby zebrać pieniądze dla obecnego i byłego personelu. W obliczu pandemii Covid-19, legion zwraca się do opinii publicznej o wsparcie z użyciem nowych możliwości. Zaproponowane pomysły obejmują zdalne zamawianie maków, drukowanie maku i wystawianie go w oknie lub podejmowanie wirtualnego biegu makowego.

Rzecznik legionu powiedział: „Apel musi dostosować się do nowej sytuacji w jakiej znaleźliśmy się w związku z Covid-19 i prosimy opinię publiczną o wsparcie nas jak nigdy dotąd.”

„Podczas gdy pandemia wpłynęła na sposób, w jaki przeprowadzamy Apel Poppy w South Hampshire, nasza społeczność pracowników, wolontariuszy, partnerów i dostawców współpracowała, aby zapewnić, że Akcja Poppy 2020 będzie mogła być kontynuowana. „Każdy mak się liczy, dlatego prosimy ludzi o wsparcie w każdy możliwy sposób”.