Start Polecane W Hampshire zostanie otwarty nowy McDonald

W Hampshire zostanie otwarty nowy McDonald

789
0

Złożono wniosek o otwarcie nowej restauracji McDonald’s w Chandler’s Ford.

Punkt szybkiej obsługi będzie znajdować się w sklepie Asda przy Bournemouth Road. McDonald’s ma nadzieję na otwarcie nowej siedziby, która do września tego roku stworzy co najmniej 45 miejsc pracy.

Nowa restauracja miałaby się znaleźć w dawnej restauracji przy sklepie Asda. Wniosek o licencję lokalną złożono do Southampton i Eastleigh Licensing Partnership Team.

Rzecznik McDonald’s powiedział: „Możemy potwierdzić, że przedłożono plany dotyczące nowej restauracji w Asda na Bournemouth Road. Z niecierpliwością czekamy na postępy w tej aplikacji i mamy nadzieję zainwestować w lokalną społeczność, a także stworzyć co najmniej 45 nowych miejsc pracy”.

Rzecznik Asdy powiedział: „Zawsze szukamy nowych sposobów na wprowadzanie innowacji i współpracujemy z wieloma partnerami w naszych sklepach i Internecie, aby ulepszyć naszą ofertę dla klientów.”

Jednak radny Chandlers Ford, Alan Broadhurst, powiedział: „Jeśli mamy mieć więcej punktów z jedzeniem na wynos, wolałbym raczej takie, które promowałyby zdrowe odżywianie. Ford Chandlera ma już wiele różnych punktów z jedzeniem.”

PoprzedniDwadzieścia nowych lokalizacji do napełniania butelek z wodą
NastępnySzereg wydarzeń w Winchester z okazji Tygodnia Wina